.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


DENÍČKOVINY I Rozcestník

12. září 2018 v 23:47

(Drazí, tohoto článku si prosím pokojně nevšímejte. Je to jen nový rozcestník, který vás navede na nové podrubriky Deníčkovin. Pustila jsem se do drobného úklidu a reorganizace blogu a Denčíkoviny jsou složka, která trošku učesat potřebovala, protože před rokem vznikla za účelem přechovávat typově úplně jiné texty, než jaké přechovává dnes. Stalo se z ní odkladiště prakticky všech článků, které nejsou moje literární dílka, a tak jsem se rozhodla ji teď pro lepší orientaci rozškatulkovat alespoň lehce podle základních témat.
Je možné, že ne všechny rozklikávací ikonky se budou zobrazovat... víte, jak je to teď na blogu.cz (nejen) s obrázky. Já třeba prostě nevidím ikonku pro podrubriku mysl, ačkoli tam je a je funkční. Doufám, že tento nešvar zmizí, až se blogu.cz povede vychytat technické mouchy.
Přeji všem pěkný den!)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keiji Keiji | Web | 5. října 2018 v 6:50 | Reagovat

Ty kresby jsou boží. ♥

2 Lucienne Lucienne | Web | 5. října 2018 v 20:46 | Reagovat

[1]: Děkuji :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie