.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Dědina v květu

1. září 2018 v 12:00 | Lucienne |  OBRÁZKY
Ahojky! :D

Dneska pro vás mám článek krapet netradiční. Chci se vám totiž pochlubit s jistým výtvorem, který... no, ani pořádně nevím, jak jej pojmenovat. Přírodně zbarvený karton, černý fix a růže - to je tohle dílko. :)

Jedná se o součást zadání školní práce. Měli jsme vypracovat kolokvium o daném autorovi první poloviny dvacátého století z řad oněch zapomenutých, kteří se do učebnic nedostali. Součástí kolokvia, kromě hledání recenzí, starých fotografií, dopisů a vzpomínek v novinách a po archívech, jsme měli vytvořit cosi, co náš pan zadávající učitel označil zkrátka za "kreativitu". Prostě cokoli kreativního pojícího se s autorem. Loni jsme měli podobné zadání... vzpomínáte si na obrázek Bohdana Kaminského? :)

Mým letošním autorem byl Antonín Šrámek. Jedním z jeho děl je lyrický vzpomínkový soubor povídek nazvaný Dědina v květu.

A tady je to, co jsem vytvořila.
Má vlastní Dědina v květu:


Ačkoli jsem na sebe byla náležitě pyšná (a vychválená maminkou i kamarádkou :D), pan učitel zas až tak nadšený nebyl... Prý to uschne. :D No, pravdu měl, ty růže byly pravé, ale... co se stane s mou "kreativitou" po odevzdání už tak nějak nebyla moje starost. :D
Tenhle článeček je (stejně jako prakticky všechny ostatní) přednastavený, takže zatímco vy čtete tahle má slova, já trajdám kdesi na cestách po Čechách. :) Nevím, kde přesně v době vydání tohoto článku budu, každopádně, ať jsem kde jsem, posílám vám všem odtamtud vřelé pozdravy. :)

Mějte se krásně a užívejte si léto!

Vaše Lucienne
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. R. B. R. | E-mail | Web | 2. září 2018 v 16:28 | Reagovat

no jo, tvá kreativita uschla a moje byla sežrána, haha :D krásné <3

2 Keiji Keiji | Web | 5. října 2018 v 6:49 | Reagovat

Tak ten učitel vůbec nepochopil. Vždyť pomíjivost je jedna z těch nejkrásnějších a nejumělečtějších věcí! Byl to boží nápad, takto to vytvořit!

3 Lucienne Lucienne | Web | 5. října 2018 v 21:17 | Reagovat

[2]: Přesně tak! :-D  A hlavně ten soubor povídek Dědina v květu jsou vzpomínky - tam ta pomíjivost hraje obrovskou roli.
Díky za tvé uznání a pochvalu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie