.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Bílý tygr (kresba tužkou)

23. srpna 2018 v 12:00 | Lucienne |  OBRÁZKY
Ahoj všichni!

Dneska po dlouhé době vám nepřináším žádné literární dílko. Dneska mám pro vás zase po věčnosti kresbičku. :)

Tenhle obrázek jsem nakreslila v prosinci. Od té doby jsem pořádně neměla v ruce tužku. Mrzí mě, jak strašně těžko nacházím čas na všechno to, co mě baví... Jediné, co tak nějak stíhám, je psát, a to ještě ani ne tak, jak bych si přála. Jen sem tam básničku na kus papíru. A když zrovna nemám dost času ji dotáhnout do konce, jen ji načrtnu v matných obrazech s tím, že se k ní později vrátím... a už ji nikdy nedokončím. Zkrátka na to není čas. Stejně jako na psaní povídek, které mi už roky straší v hlavě, stejně jako právě na kreslení. Dokonce ani o prázdninách.
Nu, nedá se nic dělat.

Pořád jsou tu ale mí milovaní rodinní příslušníci, kteří mají pocit, že obrázek ode mě je nejelpší dárek k čemukoli, a tak mě u toho kreslení tak nějak pořád (chtě nechtě) drží. :D I tohle byl dárek, na A3, zasklený.
Snad se zalíbí i vám.(12/17)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Camila Camila | Web | 23. srpna 2018 v 12:30 | Reagovat

Nakreslíš i něco pro mě prosím?
Třeba tě to nakopne a překvapíš sama sebe, že sis na ten čas našla :D
Moc krásný blog...

2 DegenWoW DegenWoW | Web | 7. prosince 2018 v 12:46 | Reagovat

Krásné-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie