.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)Komentáře

1 Keiji Keiji | Web | 29. června 2018 v 7:46 | Reagovat

...
Tobě na tom už možná nezáleží
a je snazší mlčet
a neřešit.
Ale tak to nenechám.
Vytrhnu z úst tvých
ta slova
a nezáleží zda budou
pravdivá,
budu vědět,
že já jsem to zkusila.

(nepíšu básničky, takže se to ani nerýmuje ani nesedí tak, aby to znělo dobře, ale tuhle myšlenku jsem si nemohla nechat pro sebe. ;) )

2 Lucienne Lucienne | Web | 29. června 2018 v 13:15 | Reagovat

[1]: Je to super. A udělala jsem přesně to, co jsi napsala... později, až po tom, co tahle básnička vyšla. Prostě jsem zkoušela a zkoušela a zkoušela. Bohužel, ani to nakonec nepomohlo. Ale jak říkáš - vím, že jsem to zkusila.
Díky za reakci. :) Je hezké vidět tvé myšlenky navazující na mé vlastní. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie