.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Náhrdelník slaných perel

15. května 2018 v 12:00 | Lucienne |  DRABBLY

Ahoj, všichni! :)
Dneska vám výjimečně nepřináším ani básničku, ani Deníčkoviny. Tentokrát pro vás mám drabble. Vlastně double drabble (tedy 200 slov, ne jen 100). O kratičkém momentu, kdy jsem se zastavila na cestě. Pocitovka. :)

26. 2. 2018
Dosud jsem netušila, jak drtivá dokáže být bolest ze zklamání. Myslela jsem, že už jsem si největší zklamání zažila, ale jak mě mohla tenkrát doopravdy bolet ztráta člověka, kterého jsem nemilovala?
Dneska je to však jiné. Dneska mi pod tíhou té bolesti málem vypovědělo srdce. Chtěla jsem utíkat, ale nedostávalo se mi sil. Zatímco se mi dech v panující zimě srážel před očima v drobné bílé obláčky, přemýšlela jsem o tom, že už budu kráčet navěky. Že už nikdy nezastavím, že půjdu dál a dál od toho místa, které tolik bolí. Dál do bílé tmy, jež mě zaslepí, dál do zimy - vždyť v mém nitru panoval stejný mráz jako venku.
A pak jsem se náhle zastavila. Zahleděla jsem se na hladinu zamrzlé řeky, která dnes ráno tak náhle přestala proudit, a nechala z očí vyklouznout několik horkých palčivých slz.
Málem mi zamrzly na řasách, tvářích a na krku jako náhrdelník slaných perel. A je škoda, že nezamrzly. Možná by mi jejich chlad propálil škaredé jizvy do neporušené kůže a já bych měla navždy památku na tenhle okamžik. Památku na tu bolest, kterou jen tak nechci zapomenout. Upomínku na to, abych své srdce znovu neotevřela tak snadno, tak důvěřivě, tak hloupě. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlozana Zlozana | Web | 15. května 2018 v 12:28 | Reagovat

Nechápu, jak někdo může napsat něco, co má přesně 200 slov, musí to dát hrozně práce! Mně dalo zabrat se i vejít v maturitním slohu do rozmezí třiceti slov :D

2 beznadejnaromanticka beznadejnaromanticka | 17. května 2018 v 18:54 | Reagovat

super <3

3 Keiji Keiji | Web | 28. května 2018 v 22:49 | Reagovat

Jako vždy, nádherně sepsáno, jen z toho obsahu stoupá smutný pocit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie