.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Září 2017

Mám strach

20. září 2017 v 12:00 | Lucienne |  BÁSNĚ


Zdravím všechny, kteří sem zase zavítali. :)

Dneska přidávám básničku. Poslední ze své zásobičky. :( Až tahle vyjde na světlo, bude můj sklad nápadů na články naprosto zoufale prázdný. :( Musím buď zase rychle něco napsat, nebo vymyslet, čím jiným vás tady pobavím, protože dílka mi došla a já jsem absolutně na suchu. :DD

Co se dnešní básničky týče... Všichni máme strach ze změny. Někteří velký, někteří menší, ale máme ho. Nehledě na to, jak moc se na ni těšíme.

Pěkné počtení. :)


Deníčkoviny /4 - Princezna v domácnosti

14. září 2017 v 21:08 | Lucienne |  Deníčkoviny: mysl
Ahoj, všichni. :)

Pomalu ale jistě se mi blíží začátek akademického roku a já se musím psychicky připravit, že s jeho příchodem začnu být zaneprázdněnější, než bych si přála. :D Chci tedy vydat ještě jeden článek předtím než to v pondělí celé propukne a sežere mi to všechen volný čas. :D

Dneska jsou to čtvrté Deníčkoviny. Deníčkoviny o další změně v mém životě, se kterou se vám chci svěřit. :)


Utopím se v tobě

10. září 2017 v 12:00 | Lucienne |  BÁSNĚ


Ahoj, všichni. :)

Tak co, jak válčíte v novém školním roce? :D

Já vám dneska přináším básničku, která je vlastně celá jedna velká náhoda. Už jsem ji zmiňovala v první části Básnického zápisníku, objevila jsem ji totiž, když jsem se probírala nedokončenými básničkami. Byla mezi nimi jaksi zahrabaná a dlouho se mi tam schovávala, ani jsem o ní nevěděla. Je jen kratičká, ale přesto myslím, že není třeba k ní nic dodávat. :)


Z básnického zápisníku /2 - Rozepsané

7. září 2017 v 12:00 | Lucienne |  Z básnického zápisníku

Ahoj, všichni. 😊

Jak jsem už dříve slíbila, přináším vám druhou - a prozatím poslední - část Básnického zápisníku. Minule jsem vám ukázala střípky a útržky veršíků, které mi kdysi přišly na mysl, ale nikdy jsem z nich nevyplodila nic většího. Dneska tu najdete básničky, které jsem naprosto účelně začala psát s jasným cílem složit básničku. Měla jsem myšlenku, závěr, všechno… ale jaksi to nevyšlo. Nenapsala jsem ji na jeden zátah a vracet se k takové básničce a dokončovat ji v úplně jiné náladě bývá složité a většinou ta básnička ani nedopadne tak, jak měla. Proto skončily tak, jak skončily - ve složce rozepsaných.


My Family (kresba tužkou)

4. září 2017 v 12:00 | Lucienne |  OBRÁZKY
Hi guys! :)

Dneska pro vás mám obrázek, který jsem teprve před nedávnem dokončila po tom, co mi třičtvrtě roku ležel rozpracovaný v šuplíku. Jsem ráda, že jsem ho konečně dodělala, protože musím říct, že tohle bylo náročné. :)
Je to fotka mé rodiny z roku 2009. Pořád si myslím, že to není úplně nejideálnější, ale v rámci mých kreslířských schpností je to asi to nejlepší, co jsem ze sebe byla schopná vydat. :D


PS: Já jsem ten skřítek úplně vlevo :D Bylo mi tenkrát dvanáct. :)

Mějte se krásně! :)

Jedu domů, však ne za tebou

1. září 2017 v 12:00 | Lucienne |  BÁSNĚ


Vztah na dálku, stejně jako každý jiný vztah, něco dává a něco bere. Odjíždění je rozhodně ta temná stránka věci.

Vytvořeno: 21. 6. 2017

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie