.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Medvěd (kresba tužkou)

5. července 2017 v 12:00 | Lucienne |  OBRÁZKY
Ahojky, tak dneska zase obrázek. :D

Je to medvěd, kterého jsem nakreslila pro taťku asi zhruba tři roky zpátky. Jo, vypadá tak trošku... jako po flámu. :'D Vždycky se rozesměju, když se podívám na jeho výraz. :DDDD Ale na mou obhajobu - viděli jste někdy medvěda? Ti vypadají jak po flámu vždycky. :DDD

Já takhle vypadám běžně během zkouškového. :DDDDD
Jinak, chtěla bych vám popřát krásné prázdniny! Užijte si volno nejlépe, jak jen to jde. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie