Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Medvěd (kresba tužkou)

5. července 2017 v 12:00 | Lucienne |  OBRÁZKY
Ahojky, tak dneska zase obrázek. :D

Je to medvěd, kterého jsem nakreslila pro taťku asi zhruba tři roky zpátky. Jo, vypadá tak trošku... jako po flámu. :'D Vždycky se rozesměju, když se podívám na jeho výraz. :DDDD Ale na mou obhajobu - viděli jste někdy medvěda? Ti vypadají jak po flámu vždycky. :DDD

Já takhle vypadám běžně během zkouškového. :DDDDD
Jinak, chtěla bych vám popřát krásné prázdniny! Užijte si volno nejlépe, jak jen to jde. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie