Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Oblíbené blogy (Affs)

9. června 2017 v 23:14 | Lucienne

Ač těsně pod tímto textem vidíte nápis Affs, nejde ani tolik o spřátelené blogy, jako spíše o OBLÍBENÉ BLOGY. Jaký je v tom rozdíl? Jednoduchý. Affs většinou splňují tři kritéria - reklama za reklamu, návštěvnost za návštěvnost a komentáře za komentáře. Já ale už nemám čas dodržovat pravidelné navštěvování blogů, a tak jsem se rozhodla od Affs upustit.
Zde tedy najdete mé oblíbené blogy. Blogy, které mám ráda, a navštívím je sem tam, když zrovna budu mít čas, zkrátka jen proto, že se mi líbí. A protože se mi líbí, ráda jim tu udělám reklamu. Pokud některý z mých oblíbených blogů bude chtít udělat reklamu i mně, budu jedině ráda. :)

Blogy jsou řazené abecedně, aby neměl někdo pocit, že někoho upřednostňuju. Pokud máte ikonku (a pokud jsem ji našla :D), přidávám i ji. :)

------------------------------------------------------------------------------------(Z útržků)

(Proby)

(Vlčí doupě)

(Eliza's Stories)

(RoseDarling)


(Poezie léčí)

(the Way is the Goal)

(Svět papírového srdce)

(Coffee Talk)

(The Number of the Beast)


------------------------------------------------------------------------------------


V rámci různých úklidů, které na blogu jednou za čas udělám, se může stát, že dojde k pročištění oblíbených blogů. Mažu ty, které už nejsou aktivní. Pokud patříte mezi ně, a pokud chcete být opět mezi oblíbenými blogy, stačí napsat. :) Ráda vás budu mít zpátky.

Pokud je tu někdo, kdo by se rád stal "affs", napište tady. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie