.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


MTG: Chandra Nalaar (kresba tužka + pastelky)

14. června 2017 v 12:00 | Lucienne |  OBRÁZKY
Ahoj! :)
Přináším vám další obrázek (z roku 2014). Tenhle jsem kreslila pro svého přítele, který miluje Magic the Gathering (nevím, jestli znáte, taková fantasy karetní hra) a právě Chandra Nalaar je z MTG jeho oblíbenkyně.

Nakreslit zrovna Chandru byl ovšem poněkud problém. Je to totiž taková ohnivá osůbka a oheň... no, řekněme že moje drawing skills ještě nedosáhly takových kvalit, abych byla schopná kreslit oheň levou zadní. A ještě k tomu obyčejnou tužkou. :D A tak jsem se rozhodla udělat něco, co asi nebyl úplně nejlepší nápad - zkombinovala jsem obyčejnou tužku a pastelky. No a jelikož mají obě tyto tuhy úplně jiné vlastnosti, nešlo to snadno. :D A to ani nemluvím o tom, že když už jsem našla přijatelný obrázek pro předlohu, byl v tak špatné kvalitě, že jsem si musela detaily (včetně celého obličeje) sama vymyslet - což byl taky celkem kámen úrazu... a je to dost vidět. :'D

A tak z toho vzniklo něco... no, takového. :D Ač je to sice přinejmenším zajímavé, rozhodně to není nic světoborného. I tak jsem se to sem ale rozhodla dát, protože... no, prostě proč ne, že jo. Příště zase přidám něco povedenějšího. :DPS: omlouvám se za kvalitu fotky, bylo to narychlo těstně před odesláním dopisu (jehož součástí obrázek byl) a nepočítala jsem, že ji budu někde zveřejňovat, so... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 15. června 2017 v 16:34 | Reagovat

Pěkný, hra barev se povedla. musíš mít solidní pastelky, protože tohle takto vybarvit není úplně jednoduchý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie