Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Návrat z neznáma aneb obnova blogu :D

21. června 2016 v 20:20 | Lucienne |  Oznámení

Ahojky, lidičky!

Nebudete věřit tomu, co se mi přihodilo. Mám nový počítač! :D A to znamená slibovanou obnovu blogu. Sice to trvalo vážně zatraceně dlouho, sama jsem nečekala, že se to tak protáhne, ale trpělivost přináší růže a mně se vyplatila, protože jsem konečně zpět, tady, mezi vámi. :)

Mám vážně radost, že můžu blog znovu oživit. Je mi jasné, že po roce a půl neaktivity to bude docela makačka, musela jsem tady pár věcí aktualizovat a je třeba se rozhodnout, jakým směrem blog dál povedu, ale doufám, že to bude stát za to a získám zpátky alespoň tu trošku čtenářů, kterou jsem tu měla před ztrátou mého stařičkého nebohého počítače.

Více informací o blogu, o novinkách, plánech a tak dále se dozvíte ve zbytku článku. Rozhodně bych ale moc chtěla poděkovat těm, kteří tento článek čtou a plánují se sem za mnou znovu vracet, zvlášť pokud jsou to někteří z mých bývalých SB, kteří na mě ještě nezapomněli. Jsem moc ráda, že mi pomůžete dát blogu druhou šanci. :)

Takže jdeme na to. Pěkně popořádku. :DD


Jaké změny plánuju na blogu?

No… vlastně skoro žádné. :D Tenhle blog vznikl jako skladiště mých výtvorů a myšlenek a chci, aby jím zůstal i nadále… takže sem teď budu postupně přihazovat mou tvorbu, která se mi tu za poslední rok a půl nahromadila. A že jí je! :D Pro ty, kteří mají rádi moje básničky, mám skvělou zprávu, protože jich tu mám v zásobě asi čtyřicet a jenom čekají na to, až je pustím do světa. :D Ty, kteří by si ode mě rádi přečetli nějakou tu povídku, ale asi zklamu, protože prózu jsem teď skoro vůbec nepsala. :( Nechtěla jsem se do toho vrhat, jelikož jsem byla v maturitním ročníku, měla co dělat se školou a bála jsem se, že bych nebyla schopná psát pravidelně a zůstat zabraná do příběhu, aniž bych z něj vypadla a přestal mě bavit… což by se stalo, tím jsem si jistá. Takže prózy teď v nejbližší době bude opravdu málo. Ale nebojte se, chystám se k ní zase vrátit. Mám v hlavě pár nápadů. :) Teď budou prázdniny, tak možná budu mít i čas psát (ačkoli se zdráhám cokoli slíbit :D).

Když už jsem zmínila ty prázdniny… možná se divíte, že blog rozjíždím teď, když se blíží konec roku a hodně lidí pojede pryč, tudíž nebude snadné čtenáře udržovat. Říkala jsem si to taky a hodně jsem nad tím přemýšlela, ale uvědomila jsem si, že je to asi to nejlepší, co teď můžu udělat. V září/říjnu totiž nastoupím na vysokou (když bůh dá) a budu mít před sebou celý ten nový systém, nervy, stěhování, socializaci… prostě budu mít na práci plno jiných věcí, než rozjíždět blog. Tak jsem se rozhodla to holt risknout teď, protože čekat zase až někdy do ledna už se mi nechce. :D

Ačkoli jsem o dva odstavce výš řekla, že moc změn dělat nechci, přeci jenom nějaké chystám. :)
1. Rubriky: Jak jste si možná všimli, vlevo zmizela z menu rubrika Svět knih. A to z jednoho prostého důvodu. Nic v ní nebylo. :D Když jsem si tenhle blog před třemi lety zakládala, měla jsem ještě takovou naivní představu, že budu číst stejně hodně, jako kdysi na základce, a že sem budu přihazovat moje názory, recenze na nové knížky atd… Prostě to, co běžně dělávají bloggeři na knižních blozích. Jenže to mi jaksi současně se studiem na gymplu moc nešlo a teď už mě to ani moc neláká, takže… jsem ji prostě zrušila. :D A stejně dopadla rubrika Citáty. Mám s ní sice plány, ale jelikož jsem se zatím neodhodlala je realizovat, tak dočasně zmizela, než nastane její chvíle a konečně se odhodlám ji rozjet. :D

2. Deník: Sice jsem sem původně vůbec nechtěla tahat svůj soukromý život, ale v poslední době si říkám, proč byste neměli znát nějaké základní črty mého života, pokud o ně budete mít zájem (kdo nebude, číst to samozřejmě nemusí :D). Proto vznikne taková… řekněme série článků s názvem Deníčkoviny, které budou přibývat v rubrice Ostatní. Nemám v plánu vás otravovat nesmysly, jako co jsem měla k obědu nebo jaké jsem si dneska dala v kavárně kafe, ani anonymními vypisovačkami o tom, kdo mě zrovna dneska vytočil. Budu tam psát jen, pokud se přihodí něco významnějšího a já budu mít chuť se o to podělit… jako třeba jaké jsou první zážitky z vysoké, jak vypadá kolej atd. (když bůh dá :DD).

3. Banner blogu: Už se mi nelíbil takový ten starý banner mého blogu, protože mi připadal moc pesimistický (ten s tím okem a slzou), a tak jsem se rozhodla udělat nový… a vznikly hned dva, které najdete vlevo v menu, nebo dole ve volitelném dolním boxu. Jenže jsem neměla to srdce ten starý smazat, tak jsem ho tam nechala taky. :D

Jak to bude s AFFS?

AFFS samozřejmě chystám obnovit. Jestli tohle čte některý z mých starých AFFS, tak je to nejspíš proto, že jsem vám už napsala do komentářů na blogy, že se vracím. V tom případě znovu děkuji, že jste sem zavítali. :) Pokusím se veškeré dřívější vztahy a aktivitu obnovit, jak jen nejlépe budu moci, jen prosím, buďte shovívaví, protože přeci jen, budou prázdniny a i já můžu být někde v tahu mimo internet, takže nebudu moct komentovat. Ale budu dělat, co bude v mých silách.

Ku příležitosti obnovení blogu jsem si dovolila udělat promazání AFFS. Pokud jste bývali v mých AFFS dřív, a teď se tam nemůžete najít, omlouvám se. Jsou tři možnosti, co se mohlo stát - buď jsem vás v zápalu úprav smazala nedopatřením, a v tom případě chybu samozřejmě napravím, nebo se váš blog v průběhu toho roku a půl stal soukromým a já už se na něj nedostanu… čímž pádem nemělo smysl nechávat vás v AFFS. Poslední možností je, že jste se stali obětí mazání. Prosím, neberte si to osobně, není to proto, že by se mi váš blog už nelíbil, nebo by se mi nelíbilo, jak píšete, je to spíš zaměřením blogu. Mé zájmy se přeci jenom trošku změnily, a recenze knížek už zrovna není to, co by mě na blozích upoutalo. Je to z čistě praktického hlediska. Udělala jsem prostě takový malý reset, nezlobte se, prosím. :) A o to samé poprosím i AFFS, kteří po promazání zůstali - aby se nezlobili, že budu více méně ignorovat knižní recenze. Zajímá mě vaše tvorba, myšlenky, postřehy a to všechno, ale těžko se mi bude reagovat na článek o knížce, o které nic nevím. Děkuju za pochopení.

Nový layout?

Ano, čtete správně. :D Po třech letech, kdy se layout na mém blogu vůbec nezměnil, teď přemýšlím o novém. Napadlo mě to v zápalu různých grafických aktivit, které byly třeba k založení blogu mého přítele, když jsem mu s tím pomáhala. Mám sice už takový předběžný nápad, jak by to mohlo vypadat, ale zdráhám se. Já totiž tenhle svůj modro bílý hvězdný úplně miluju. :D

Co myslíte, stáli byste o to? Udělala bych to tematicky s příchodem teplých dní do květového vzoru, jestli se mi to povede. Ťukněte mi prosím dole v anketě, jaký na to máte názor. :) Ale ať už to dopadne jakkoli, můžete si být jistí, že tenhle layout se na blog jednou stejně vrátí! :D

A nakonec: jakých článků se dočkáte v nejbližší době?

No, tak jak už jsem zmínila na začátku, rozhodně básniček. :D Je tam i něco málo z prózy, ale moc toho není… A je tam myslím i nějaká ta písnička. :D Taky možná udělám v nejbližší době nějakou deníčkovinu o tom, co se u mě dělo v posledních cca dvou letech, protože to hodně ovlivnilo mou tvorbu. Ale to ještě uvidím. Články budu nejspíš přidávat s jedno až dvou denním rozestupem. :)Tak, to by bylo. :)
Díky všem, kdo to zvládli přečíst, a budu ráda, když se sem za mnou ještě vrátíte. :)

Ahoj u dalšího článku,

Vaše Lucienne

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Proby Proby | Web | 23. června 2016 v 22:25 | Reagovat

Já to hlavně vůbec neaktualizuju :D A ano neboj se, pamatuju si tě... jsem moc ráda, že jsi zpět :) Hodně štěstí :) :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie