.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Červen 2016

Úžasná sestra...?

30. června 2016 v 13:55 | Lucienne |  BÁSNĚ

Ahoj. :)
Dnešní básnička je plná výčitek svědomí a pocitu bezvýchodnosti. Kdo čelt první Deníčkoviny, možná chápe. Pro ty, kteří nečetli, jen poznamenám, že ona "sestra" nemá vůbec nic společného s rodinnými svazky.
Přeji příjemné počtení.

Vytvořeno 3. 1. 2015


Příděl básníka

28. června 2016 v 18:11 | Lucienne |  BÁSNĚ

Ahojky. :) Dneska přihazuji básničku, jejíž téma je dle mého názoru velice smutné. Je tady mezi vámi někdo, kdo skládá básničky? A pokud ano, znáte taky ten osamělý pocit, že jste ve svém básnění sami? Jestli ano, alespoň si můžete být jistí, že nejste jediní...

Vytvořeno 8. 12. 2014


Počkej, víš...

26. června 2016 v 11:59 | Lucienne |  BÁSNĚ


Zdravím vás. :)
Dneska mám pro vás básničku. Osobně ji nepovažuji zrovna za nejpovedenější. Pamatuju si, jak jsem jí psala, tenkrát jsem strašně potřebovala něco vyjádřit, ale slova mi zkrátka nešla přes pero... takže je taková prapodivná, ale ze mě.
Snad se i tak bude líbit. :)


Vytvořeno 7. 12. 2014


Prázdný cit mi nestačí

24. června 2016 v 11:59 | Lucienne |  TEXTY PÍSNÍ

Ahojky, dneska přihazuji písničku. Už je dost stará, ale pořád ji mám ráda, je asi jedna z mých nejoblíbenějších, co se týče mé tvorby. Byla psána hodně srdcem.
Příjemné počtení. :)
Vytvořeno 5. 12. 2014


Deníčkoviny /1 - The story of the last two years

23. června 2016 v 11:59 | Lucienne |  Deníčkoviny: mysl

Ahojky! :)

Jak jsem včera psala v informačním článku, přemýšlela jsem o prvních deníčkovinách a nakonec jsem se je rozhodla vydat. Bude to takový náčrt mých dvou posledních let, ale nebojte, pokusím se to vzít stručně. :) Nechci vás unavovat nějakými podrobnými popisy, jen tak jako nastíním důležité věci.


A proč že jsem se pro takový článek rozhodla? Protože neskutečně ovlivnil moje básničky. Pokud budete pozorní čtenáři, a dostanete se trošku do obrazu tímto článkem, možná by vám mohly i převyprávět můj příběh. Budu je totiž přidávat postupně tak, jak byly napsány. Říkala jsem si, že by nebylo špatné tady vysvětlit, proč jednu dobu budu přidávat samé pesimistické básničky a pak najednou zase šťastně zamilované. :DKdo má zájem zjistit, jak žije ta podivínka, co sídlí na tomhle blogu, nechť rozklikne článek. :D


Polibek Luny

22. června 2016 v 10:51 | Lucienne |  BÁSNĚ


Ahojky. :) Dneska přidávám první básničku o tom, jak krásný pocit může člověku dát skládání k sobě několika jednoduchých veršů. :) Nech sa páči. :D

Vytvořena 3. 12. 2014


Návrat z neznáma aneb obnova blogu :D

21. června 2016 v 20:20 | Lucienne |  Oznámení

Ahojky, lidičky!

Nebudete věřit tomu, co se mi přihodilo. Mám nový počítač! :D A to znamená slibovanou obnovu blogu. Sice to trvalo vážně zatraceně dlouho, sama jsem nečekala, že se to tak protáhne, ale trpělivost přináší růže a mně se vyplatila, protože jsem konečně zpět, tady, mezi vámi. :)

Mám vážně radost, že můžu blog znovu oživit. Je mi jasné, že po roce a půl neaktivity to bude docela makačka, musela jsem tady pár věcí aktualizovat a je třeba se rozhodnout, jakým směrem blog dál povedu, ale doufám, že to bude stát za to a získám zpátky alespoň tu trošku čtenářů, kterou jsem tu měla před ztrátou mého stařičkého nebohého počítače.

Více informací o blogu, o novinkách, plánech a tak dále se dozvíte ve zbytku článku. Rozhodně bych ale moc chtěla poděkovat těm, kteří tento článek čtou a plánují se sem za mnou znovu vracet, zvlášť pokud jsou to někteří z mých bývalých SB, kteří na mě ještě nezapomněli. Jsem moc ráda, že mi pomůžete dát blogu druhou šanci. :)Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie