.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Listopad 2014

(Bez)Mocní - 15. kapitola: Co si vzaly plameny (1/2)

17. listopadu 2014 v 9:59 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Ahojky. :) Tak dneska zase po čtrnácti dnech přidávám BM. Je to strašný, jak ten čas letí, a přitom není chvíle volna... teda až na dnešek, samozřejmě, ale jeden den není nic světoborného. Ale alespoň to. :D
Dnešní akpitolka bude trošku jiná, než ty ostatní. Je to prakticky celé flashback. Je tu někdo zvědavý na historii Howerových? :D Nezjistíte všechno, ale tahle kapitolka vám odkrývá začátek. První z těch hrozných věcí, kterými si nebozí bezmocní sourozenci museli projít. Doufám, že se vám to bude líbit, já mám osobně tuhle kapitolku hodně ráda. Možná trošku poznáte i sourozence před proměnou, protože samozřejmě byli ještě trošku jiní, než jak je známe z přítomnosti.

Když rozum nevěří

13. listopadu 2014 v 23:43 | Lucienne |  BÁSNĚ

Ahojky, tak se zase hlásím po nějaké době...
Já prostě nemůžu uvěřit tomu, že poslední článek tu přibyl před čtrnáctni dny. To fakt, ale fakt nechápu. Vždyť jsem měla pocit, že jsem sem něco nedávno dávala!
No jo, už zase nic nestíhám... škola, kamarádi, taneční, psaní... je toho fakt nějak moc. Třeťák je docela vražednej ročník, to vám povím. Ale tak když už jsem to tu tak dlouho zanedbávala, přidám sem teď alespoň jednu básničku. :) Ani moc nemám k ní co říct... Je zkrátka o palčivé nejistotě, která nedá spát.


Šílenství mé duše

1. listopadu 2014 v 10:59 | Lucienne |  DRABBLY

Další přednastavený článek... Tentokrát drabble, trošku symbolický.
Snad se bude líbit...

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie