Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Červenec 2014

Posledních pár slov

4. července 2014 v 0:00 | Lucienne |  Oznámení
Ahojky, lidičkové! :DDD
Přesně, jak říká nadpis tohoto článku, píšu vám posledních pár slov na rozloučenou... Tedy samozřejmě jen do konce prázdnin. :D Tak snadno se mě nezbavíte, miláčkové! :DDDD
Tenhle článek je přednastavený, takže touhle dobou už jsem někde v čudu a užívám prázdnin. :D Doufám, že si je užijete i vy, a to pořádně, a načerpáte spoustu sil do příštího školního roku, kdy se nám zase učitelé pokusí vymydlit mozky z hlavy. :D Přeju vám krásné počasí, ať už budete kdekoli, dostatek múzy a hlavně zábavu. :) Snad i já během těch dvou měsíců vyplodím nějaké to dílko, které bych sem pak mohla hodit (protože upřímně - teď jsem totálně na suchu xD).
Tak se mějte krásně a napočtenou v září! :D
Vaše úžasně prázdninově naladěná Lucienne. :DPS: Sorry pořád za ty gify, ale já mám naprosto šílenou Doctor mánii a nemůžu si pomoct. :D Přihlédnětek tomu, že jsem blázen :DDD

(Bez)Mocní - 9. kapitola: Ten-kluk-s-tím-autem (2/2)

3. července 2014 v 0:00 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Ahojky! :)
Tohle je poslední kapitolka BM do začátku září a vlastně i skoro poslední článek na tomto blogu. Je to na nic, ale já se sem pravděpodobně dřív nedostanu. :/ Tak doufám, že se vám tahle poslední kapitolka bude líbit. :)
Příjemné počtení přeji. :)


(Bez)Mocní - 9. kapitola: Ten-kluk-s-tím-autem (1/2)

2. července 2014 v 0:00 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Ahojky! :D Takže další přednastavený článek...:)
Přibývá nám další novo-stará postava. Poznáte ji? :)
Pěkné počtení. ;)


(Bez)Mocní - 8. kapitola: Ochranitelka, bojovnice a snílek (2/2)

1. července 2014 v 0:00 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Ahojky. :) Takže druhá půlka. :D
Katherine + sesterská hádka. Enjoy it!

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie