.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Květen 2014

(Bez)Mocní - 3. kapitola: Historie se opakuje

30. května 2014 v 0:00 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Ahojky. :) Tak přináším další kapitolku.
BM teď tady asi budou přibývat trošku častěji, jelikož mám předepsaných dopředu několik kapitol a tak jsem si říkala, že bych sem mohla novou kapitolu dávat každé úterý a pátek. :)
Minule jsem se zmiňovala, že budu kapitolky dělit na více částí, protože moje kapitolky jsou vážně hodně dlouhé - mají průměrně sedm stran ve wordu. Původně jsem je chtěla rozdělovat natřikrát - tedy po dovu sránkách, ale někteří z vás byli proti dělení... Takže jsem se rozhodla udělat kompromis. Kapitolky budu dělit na dvě části po cca třech až čtyřech stranách. Předem se omouvám těm, kteří dlouhé kapitoly nemají rádi, ale snažím se vyhovět všem.
Třetí kapitola pod názvem "Historie se opakuje" (ano, velice originální, já vím :D) se mi ještě vešla do toho limitu tři až čtyři stránky, proto je tu celá. :)

Doufám, že se bude líbit... :) Přibývá nám nová postava a já vám s ní přeju hodně trpělivosti, protože upřímně - je dost nesnesitelná. :DDD Je to tak nějak schválně, ona takhle prostě vznikla a myslím, že se mi ten charakter bude ještě hodit pro další vývoj příběhu... ale nebudu předbíhat, to je ještě daleká budoucnost. Teď vám ovšem přeju pevné nervy. :DDD
Enjoy the chapter! :)

PS: Nevím, jestli si toho někdo všiml, zapomněla jsem na to upozornit - vznikl banner k BM, najdete ho v levém menu pod rubrikami... ale dám ho i sem. :) Pokud se vám bude povídka líbit, budu samozřejmě ráda, když mi uděláte malou reklamu. :DD ;)

(Bez)Mocní - 2. kapitola: Úplně nový život

27. května 2014 v 0:00 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Zdravíčko! Dneska vám přináším další kapitolku (Bez)Mocných. :)
U první kapitoly jsem vás jaksi zapomněla upozronit, že moje kapitoly jsou na blogové poměry vážně, vážně dlouhé. Tuhle jsem se sem rozhodla dát ještě celou, protože stále patří mezi ty kratší, ale od příští je asi začnu rozdělovat na dvě až tři části, protože byste u toho nevydrželi. :D
Dnešní kapitolka je taková posmutnělá a melancholická. Luc a El se stýská po Anglii, Meg se kvůli tomu cítí provinile a Will se je snaží pozvbudit. Snad se bude líbit. :)


Črty z deníků /6 (Enzo)

25. května 2014 v 0:50 | Lucienne |  OBRÁZKY

Zdravíčko. :)
Tak další črty... Asi ale zase na nějakou dobu poslední, protože tímto obrázkem vyčerpávám svou zásobu. Teda alespoň pokud si zase nenajdu čas kreslit. :) Upřímně, docela mě překvapuje, že jsem to vydržela tak dlouho. Čekala jsem, že dám tak tři, a pak nic na hooodně dlouhou dobu... ale tohle už je šestý obrázek. :D Dám desítku? :D

A tentokrát je to... :D


(Bez)Mocní - prolog + 1. kapitola: Přišel čas

23. května 2014 v 21:47 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ

Ahojky! :D Dneska se vám hlásím s tak trochu výjimečným článkem, protože jde o prolog a první kapitolu ke své nové povídce, o které jsem se tu už několikrát okrajově zmínila jako o připravované... No, myslím, že nadešel ten den, kdy se z připravované stává rozpracovaná. :D

Jde o fanfiction na Upíří deníky, ale myslím, že vám stačí znát ta nejzákladnější pravidla světa TVD do nějaké třetí série, abyste věděli, o co go. Hlavními hridny tentokrát ale nebudou Elena, Stefan a Damon, ačkoli poslední dva zmiňovaní v příběhu samozřejmě budou zastávat důležitou roli. :D Hlavními hrdiny budou čtyři sourozenci Howerovi- upíři - kterým se do cesty postaví jedna obrovská překážka, na jejímž překonání závisí všechno, na čem jim kdy záleželo - soudržnost rodiny. V příběhu bude něco od dobrodružství, napětí, intrik i lásky. :)
V první kapitolce se ještě neděje nic extra, jen takový lehký úvod, tak prosím, abyste to hned neodepsali... Dejte mi šanci. :)
Jinak, TADY jsou informace o povídce, které jsem tu zveřejňovala už dřív...

Ke konci svého nudného okecávání (:D) bych ještě chtěla poděkovt svým dvěma pravidelným před-čtenářkám a jedné před-čtenářce na poloviční úvazek. :D Díky za komentáře, holky. :D Celou povídku bych chtěla věnovat skupince lidí, díky kterým vznikla (však oni už budou vědět :3 :DD). Tohle je pro vás...
No a teď už mi nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemné počtení. :)


V jasu

21. května 2014 v 0:22 | Lucienne |  BÁSNĚ

Nazdárek. :) Tak tenotokrát zase básnička... :)
Moc mi tu nevyšel ten rytmus, no... Tak divně a často se tam střídá...


Črty z Deníků /5 (Matt Donnovan)

18. května 2014 v 23:42 | Lucienne |  OBRÁZKY

Ahojky, lidičkové. :DDD
Chtěla bych vám představit další svou kresbu z Deníků. Tentokrát jde o našeho milovaného modroočka, pro kterého měla slabost i ta prolhaná a manipulátorská Katherine. :D


I popel ještě vzplane

14. května 2014 v 11:35 | Lucienne |  BÁSNĚ

Ahojky! :) Dneska vám přináším další svou básničku. Už je to nějaký ten čásek, co jsem ji napsala... vlastně skoro dva měsíce. Byla to zase okamžitá inspirace, šlehlo to jako blesk a já to hned musela "zvěčnit na papíře". :D Nevím ovšem, jestli z toho budete moc moudří, nakonec to ani nevyšlo přesně tak, jak jsem chtěla. Je to vlastně o tom, že nikdy není nic ztraceno, a že i z ničho ještě může být všechno.
Tak uvidíme, jak se zalíbí... :)


Črty z Deníků /4 (Bonnie Bennett)

11. května 2014 v 23:11 | Lucienne |  OBRÁZKY

Ahojky, tak se zase po delší době hlásím. :) Poslední dobou to s časem vážně moc nedávám, tak se omlouvám, že jsem tu moc nebyla a omlouvám se i za tu pauzu v obíhání... ale je možné, že ještě nějakou chvíli bude trvat. Fakt toho teď mám nějak moc... :/
Ale k dnešnímu článku. Dávám sem další Črty. Tentokrát jsem se vrhla do mocné Bennettovic (bývalé)čarodějky. :D


Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie