.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Duben 2014

Rudá lázeň

19. dubna 2014 v 18:18 | Lucienne |  BÁSNĚ

Zdravíčko, lidičky :D
Když jsem teďka zjistila, jak dlouho jsem tu zase nebyla, tak se mi zježily vlasy na hlavě (a jakože donutit moje vlasy se zježit je fakt umění, protože je mám tak hustý, že se mi pomalu nevejdou do normální gumičky :D -_-). Takže se velice velice omlouvám za svou neaktivitu... pokusím se polepšit (což ale říkám vždycky :D).
Před čtrnácti dny jsem byla v Anglii... bylo to nádherné. Možná udělám nějaký článek s fotkami, pokud byste o to stáli... Nevím. Jak se mi bude chtít. :D
Dneska tady pro vás mám ale další básničku... Tahle je zvláštní. Začínala jsem ji psát s jasnou vizí, věděla jsem, jak chci skončit, ale nakonec to tak vůbec nedopadlo. :D Prostě jsem psala a psala a najednou... z toho bylo tohle. :D
Je dost lyrická. Tak snad se bude líbit. :)

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie