.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


POVÍDKY I Rozcestník

4. listopadu 2013 v 17:52 | Lucienne


---------------
---------------FANFICTION NA TVD

- NEDOKONČENÁ-
Fakt, že tahle povídka zůstává a pravděpodobně i zůstane nedokončená, mě neskutečně mrzí, ale obávám se, že se nedá nic dělat. Jedná se totiž o fanfikci, jež vznikla na základě jisté fantasy hry, kterou jsme vymysleli s několika internetovými přáteli. Vžívali jsme se v ní do námi vymyšlených postav dosazených do světa TVD a vytvářeli v něm různé příběhy, přičemž jsme byli hlavními hrdiny. Byla to vážně legrace, ale už to roky nehrajeme... a tahle povídka, ač by mohla žít sama o sobě i bez té hry, pravděpodobně zůstane nedokončená - už jen z toho důvodu, že na Upíří deníky pořdáně dlouho nekoukám a z pravidel toho světa jsem dost vypadla. I tak ji tu však nechám. Myslím, že si zaslouží žít na světle.

Family above all. To je velice známé heslo. Ale je pravdivé?
Co všechno byste byli ochotni udělat pro rodinu? Čeho byste byli schopni se vzdát, co byste dokázali obětovat, aby mohla být rodina pohromadě? Vzdali byste se třeba... své lásky?
Rodina čtyř úplně obyčejných upírů. Tři sestry, jeden bratr. Kdysi přísahali, že se nerozdělí. Prožili spolu šťastně a spokojeně několik desetiletí. Co se ale stane, až se budou jednou muset rozdělit, aby mohli zůstat spolu?

- POZASTAVENÁ -
Chystám brzké přepracování
Taky máte někdy pocit, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku? Přesně takový pocit zažije i sedmnáctiletá Lilly Stanleyová. Ona má ale to štěstí, že u ní to nekončí pouhým pocitem. Dostala se pod ochranná křídla Strážného anděla Willa. Jak se Will srovná se svou novou chráněnkou a její neuvěřitelnou nemotorností a schopností k sobě přitáhnout veškeré maléry, které člověk jen přivolat může?---------------
---------------

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie