.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


(Bez)Mocní - INFORMACE

16. listopadu 2013 v 22:27 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ


Ahojky! :) Přináším vám další svůj nápad. Na rozdíl však od ostatních článků v této rubrice tohle není jen semínko, které se zaseklo ve vývojové fázi "klíčení", ale uchytilo se a roste... skrz moje prsty přes klávesnici rovnou do PC. :D Už jsem ho začala sepisovat, takže tohle spíš než jako nápad ke zhodnocení berte jako pozvánku. Nevím, kdy povídku začnu zveřejňovat, každopádně se na to stoprocentně chystám. :)
POVÍDKA JE JIŽ ZVEŘEJŇOVÁNA. :) (ZDE)

Takže o co půjde? První moje fanfiction na TVD.
Sourozenecké pouto často bývá to úplně nejsilnější... Dokázali byste se pro něj však vzdát životní lásky?

Název: (Bez)Mocní
Žánr: Fantasy, romance, dobrodružný
Typ povídky: Kapitolová (FF, TVD)- Family above all. To je velice známé heslo. Ale je pravdivé?
Co všechno byste byli ochotni udělat pro rodinu? Čeho byste byli schopni se vzdát, co byste dokázali obětovat, aby mohla být rodina pohromadě? Vzdali byste se třeba... své lásky?

Rodina čtyř úplně obyčejných upírů. Tři sestry, jeden bratr. Kdysi přísahali, že se nerozdělí. Prožili spolu šťastně a spokojeně několik desetiletí. Co se ale stane, až se budou jednou muset rozdělit, aby mohli zůstat spolu? -

Obsah: Will (20), Megan (19), Eleanor (18) a Lucienne (17). Sourozenci Howerovi, upíři, kteří spolu už prožili pěknou řádku let. Zabíjeli by pro sebe. Náhle se však v Americe setkají s něčím, co doteď znali jen z pohádek. Úplněk. Vlkodlaci... Poznají nebezpečí, které náhle ohrozí jejich rodinu. A tak se tři sestry vydávají do městečka Mystic Falls v jihozápadní Virginii, aby zachránily svého bratra. Mají tam udělat špinavou práci pro jistou zákeřnou prolhanou upírku s kočičíma očima, která využila jejich zoufalé situace a nabídla jim to, po čem nejvíc prahnou... Ale všechno něco stojí. Co se stane, když sestry zjistí, že malé nevinné městečko pro ně skrývá mnohem více překvapení, než kdy čekaly? A co se stane, když se priority sester náhle rozdělí? Dojde na lásku - na zakázanou lásku, na lásku, která osvobozuje i na lásku, která spoutává. Příběh plný zvratů, léček, zrad, intrik, tajemství, ale také lásky, loajality, věrnosti a rodinných pout...

A vaše hlavní otázka nejspíš zní - "Jak do tohohle všeho budou sakra zakomponovaní Salvatorovi či Mikaelsnovi?" Hodně. :D Společně s Bonnií a Katherine, později se přidá i Ric... :)


Vypravěč: psáno v er formě, ovšem pokaždé z pohledu jednoho ze čtyř sourozenců
Délka: ??? (hodně dlouhá :DD)
Stav: Rozepsaná, zveřejňovaná

---------

Tak co vy na to? Uznávám, z obsahu jste se toho moc nedozvěděli, ale pochopte, nemohla jsem hned vyzradit roli postav z TVD v příběhu, to by pak k ničemu nebylo. :D

Asi jste si všimli, že jedna z postav nese mou přezdívku. A má to jednoduchý důvod. Nejde o to, že bych se chtěla dělat důležitou, že se přidám do povídky, ale tenhle příběh je o světě, který jsme vymysleli společně s jednou skupinou lidí na internetu. Ne, že by to bylo něco zvlášť originálního, ale prostě jsme sami sebe dosadili do Mystic Falls a začali jsme si tam splétat příběhy. Nic z toho nemělo být zveřejněno, ale tahle povídka je něco trochu jiného, je mnohem obecnější a vlastně je to jen obyčejná fanfiction na TVD s novými postavami. Každopádně, pět postav v příběhu bude mít skutečnou předlohu (hádáte správně, čtyři z nich jsou sourozenci Howerovi :)). Charaktery budou samozřejmě upravené, ale budou stát na jistém pevném základě.


Tak, co si o tom myslíte? Necháte mi nějaký názor? :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Meggie Meggie | Web | 17. listopadu 2013 v 16:43 | Reagovat

Je to skvělý! Moc se těšíím ;-)

2 Bee23 Bee23 | E-mail | 27. listopadu 2013 v 19:28 | Reagovat

Já už chci další kapitolku! :D Koukej psát! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie