.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Listopad 2013

Lásky se bát nemusíš

27. listopadu 2013 v 23:53 | Lucienne |  TEXTY PÍSNÍ

Zdravíčko! :)
Přináším vám další svůj výtvor, tentokrát jde o jeden z písničkových textů... Není to nic extra, ale myslím, že to ani není úplně k zahození. Tohle vlastně původně vůbec neměla být písnička. Tohle totiž tak nějak původně nemělo být nic. Prostě jsem se učila, když mě najednou napadla vidina malého chlapce, jak jde sám se sklopenou hlavou a kope špičkou ošoupané tenisky do kamínku... a vznikla z toho první sloka. No a znáte to, pak to jde samo. :D
Uvidíme, jak se vám tenhle výtvor bude líbit.
Enjoy it! :)


Kresba (Bez)Mocní č. II - kresba tužkou

24. listopadu 2013 v 11:56 | Lucienne |  OBRÁZKY

Ahojky, děcka.. :D

Rozhodla jsem se sem přidat druhou kresbu ke své připravované povídce (Bez)Mocní. Dost dlouho jsem uvažovala, jestli bych ji sem měla vůbec dávat, ale zase si říkám... nic za to nedám, že jo. :D Tenhle obrázek je mnohem méně povedený, než ten předchozí, ale to se nedá nic dělat. Ne všechno je podle našich představ, že? :D
Takže pokud jste zvědaví... rozklikněte článek. ;)


Tak našli jsme své nebe

21. listopadu 2013 v 10:00 | Lucienne |  BÁSNĚ

Ahojky, mám pro vás další kousek ze svého šuplíčku. :) Už je to nějaká doba, co jsem tuhle básničku složila, vlastně už to jsou tak... kolik, tři měsíce? Možná čtyři... nevím. Každopádně jsem se rozhodla vám ji představit. Je to další pokus o něco něžnějšího... Tak snad se zapáčí. :D

Kresba (Bez)Mocní č.I - kresba tužkou

18. listopadu 2013 v 21:05 | Lucienne |  OBRÁZKY

Ahojky, lidičky :)

Tak jsem zpátky s dalším svým výtvorem, tentokrát jde o kresbu...
Nebudu moc prozrazovat, o co půjde, stačí jen rozkliknout článek. :)


(Bez)Mocní - INFORMACE

16. listopadu 2013 v 22:27 | Lucienne |  (BEZ)MOCNÍ


Ahojky! :) Přináším vám další svůj nápad. Na rozdíl však od ostatních článků v této rubrice tohle není jen semínko, které se zaseklo ve vývojové fázi "klíčení", ale uchytilo se a roste... skrz moje prsty přes klávesnici rovnou do PC. :D Už jsem ho začala sepisovat, takže tohle spíš než jako nápad ke zhodnocení berte jako pozvánku. Nevím, kdy povídku začnu zveřejňovat, každopádně se na to stoprocentně chystám. :)
POVÍDKA JE JIŽ ZVEŘEJŇOVÁNA. :) (ZDE)

Takže o co půjde? První moje fanfiction na TVD.
Sourozenecké pouto často bývá to úplně nejsilnější... Dokázali byste se pro něj však vzdát životní lásky?

Název: (Bez)Mocní
Žánr: Fantasy, romance, dobrodružný
Typ povídky: Kapitolová (FF, TVD)


Impossible

11. listopadu 2013 v 0:27 | Lucienne |  PROZAICKÉ DROBNOSTI

Ráda bych vám představila další svoje malé dílko. Jedná se zase po předlouhé době o jednu jednorázovku. :)
Všichni znáte písničku Impossible od Jamese Arthura. Já osobně jsem se do téhle písničky zamilovala hned na první poslechnutí, což bylo někdy o prázdninách a nemohla jsem ji pustit z hlavy. Její text je vážně dokonalý a společně s Jamesovým úžasným hlasem pro mě bylo každé poslechnutí nepopsatelný zážitek. Nutno podotknout, že už jsem s touhle písničkou všem dostl lezla na nervy, ale já se jí zkrátka nemohla nabažit. :DDD Naplňovala mě zvláštnímy pocity... a ty jednou musely ven. A tak vznikla tahle povídka. Využila jsem části jejího textu a její příběh a přepsala jsem ho.
Nyní jsem se rozhodla ho zveřejnit. Původně jsem přemýšlela, jeslti sem tu povídečku mám vůbec dávat, ale za pokus nic nedám. :)


Voda - kresba tužkou + pastelky

8. listopadu 2013 v 14:31 | Lucienne |  OBRÁZKY
AHOJKY! :D
Dneska jsem se rozhodla přidat obrázek... Jde o z převážné části kresbu tužkou, kterou jsme dostali za úkol vapracovat ve škole. Tématem bylo jedno jedniné kraťoučké slůvko: VODA. Tak nějak jsem ani nepřemýšela nad tím, co budu kreslit a vylezlo mi tohle. Asi trošku pokus o abstrakci nebo o koláž nebo o něco podobného. :)
Co myslíte?


Dělala jsem to bez předlohy a taky je to celkem znát, hlavně na těch rukou. :D
Jinak se omlouvám, že je ten obrázek focený nakřivo. :DD
(na obrázku jsou trochu zvýrazněné barvy, aby to bylo víc vidět... u posledních dvou, které jsem sem přidala, to byl trošku problém, takže jsem to provedla takhle :))

Lucienne

5. listopadu 2013 v 10:00 | Lucienne
Jak jsem tak zase jednou bušila prsty do klávesnice, napadlo mě, že vlastně vy, moji potenciální čtenáři, vůbec nemáte tušení, kdo vlastně jsem. Doteď jediné vaše vodítko k mé osobnosti byl ten ohraný a neoriginální blogový profil, který mi ani nejde správně celý aktualizovat, a který, přiznejme si to, vlastně nikoho nebaví. :D A tak jsem se vám rozhodla se představit, na seznámení není nikdy pozdě... Takže pokud by někoho z vás zajímalo, s kým máte tu čest... :)POVÍDKY I Rozcestník

4. listopadu 2013 v 17:52 | Lucienne


---------------
---------------FANFICTION NA TVD

- NEDOKONČENÁ-
Fakt, že tahle povídka zůstává a pravděpodobně i zůstane nedokončená, mě neskutečně mrzí, ale obávám se, že se nedá nic dělat. Jedná se totiž o fanfikci, jež vznikla na základě jisté fantasy hry, kterou jsme vymysleli s několika internetovými přáteli. Vžívali jsme se v ní do námi vymyšlených postav dosazených do světa TVD a vytvářeli v něm různé příběhy, přičemž jsme byli hlavními hrdiny. Byla to vážně legrace, ale už to roky nehrajeme... a tahle povídka, ač by mohla žít sama o sobě i bez té hry, pravděpodobně zůstane nedokončená - už jen z toho důvodu, že na Upíří deníky pořdáně dlouho nekoukám a z pravidel toho světa jsem dost vypadla. I tak ji tu však nechám. Myslím, že si zaslouží žít na světle.

Family above all. To je velice známé heslo. Ale je pravdivé?
Co všechno byste byli ochotni udělat pro rodinu? Čeho byste byli schopni se vzdát, co byste dokázali obětovat, aby mohla být rodina pohromadě? Vzdali byste se třeba... své lásky?
Rodina čtyř úplně obyčejných upírů. Tři sestry, jeden bratr. Kdysi přísahali, že se nerozdělí. Prožili spolu šťastně a spokojeně několik desetiletí. Co se ale stane, až se budou jednou muset rozdělit, aby mohli zůstat spolu?

- POZASTAVENÁ -
Chystám brzké přepracování
Taky máte někdy pocit, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku? Přesně takový pocit zažije i sedmnáctiletá Lilly Stanleyová. Ona má ale to štěstí, že u ní to nekončí pouhým pocitem. Dostala se pod ochranná křídla Strážného anděla Willa. Jak se Will srovná se svou novou chráněnkou a její neuvěřitelnou nemotorností a schopností k sobě přitáhnout veškeré maléry, které člověk jen přivolat může?---------------
---------------


V černé růži

3. listopadu 2013 v 0:11 | Lucienne |  BÁSNĚ

Ahojky! :)
Tak jak jsem slíbila, přidávám jednu ze dvou básniček, kterou se mi za poslední dobu podařilo vytvořit. Je to pokus o něco něžného, ale moc nevím, jak se to vyvedlo... Budu ráda, když posoudíte a okomentujete, víte, že beru jakýkoli názor.
Tak příjemné počtení. :)

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie