.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Říjen 2013

"It's been a loong summer." :)

31. října 2013 v 0:36 | Lucienne |  Oznámení
Ahojky, lidičky! :D
Tak jsem se rozhodla po čase, který se mi zdá jako věčnost (vlastně je to pět měsíců), zase přihodit nějaký ten článeček na blog... Trvalo mi to dlouho, ale nakonec jsem se odhodlala. :) A proč že jsem se tady vlastně skoro půl roku neukázala? No, tak nejdřív to byl nedostatek času. Následovala ztráta múzy a nechuť psát, což bylo dost krizové období, a pak přišly prázdniny. A ačkoli by mi měl volný čas v létě přibýt, zjistila jsem, že je ho naopak najednou ještě méně. Pořád jsem někde lítala a můj blok na psaní stále zůstával na dně šuplíku, i když chuť popadnotu ho a začít tvořit rostla. A nakonec se tak stalo, vyvěsme prapory! :DD Není to nic moc, téměř padesát procent se z toho nedá zveřejnit, ale přesto se něco málo najde... pár básniček, nějaká ta jednorázovka a několik kreseb... Chtěla bych je sem začít postupně přidávat, přibližně v intervalu ob jeden den. Nevím, jestli se mi to tady povede zase nějak rozjet alespoň do té míry, jako to bylo před mou dlouhou pomlkou, ale můžu se o to alespoň pokusit. :)

Tímto článkem bych se také chtěla hrozně moc omluvit svým affs za mou pětiměsíční nepřítomnost. Rozhodně se polepším! Všechno doženu, slibuju. :) Takže ještě jednou se omlouvám...

A když už jsem tady, chtěla bych k tomuto článku přihodit ještě něco. Jak ti z vás, kteří patří mezi fanoušky Upířích deníků, jistě ví, začala nám pátá sezóna, což je pro mě něco jako boží smilování. :D Končeně! :DD (Možná jste poznali v nadpise tohoto článku Katherininu hlášku z 5x01 :)). A nějak se stalo, že jsem začala tvořit obrázky... v grafice jsem teprve začátečník, i když už jsem několik obrázků před tím udělala, takže mám celkem natrénováno, ale přece... :) No, chtěla bych je zveřejnit. Tématem bylo samozřejmě, jak jinak, mé milované TVD. Na chuť si zde přijou hlavně milovníci Bamonu, do kterého já jsem naprostý blázen, ale taky malinko příznivci Deleny, Eltherine a Steroline. :)


Další obrázky (je jich celkem dvanáct) najdete v pokračování. ;)

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie