.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Květen 2013

Recenze - Stefanovy deníky: Stopy minulosti

6. května 2013 v 0:09 | Lucienne |  Mimo mísu


Ahojky! :)
Po dlouhé době vám zase přináším jeden článek z rubriky "Svět knih". Tentokrát se jedná o recenzi čtvrtého dílu knižní série Stefanovy deníky - Stopy minulosti.
Vím, že jsem žádnou recenzi z této série ještě neudělala, a je tedy trošku zvláštní, že začínám čtvrtým dílem, ale tuhle knihu jsem včera dočetla a chtěla jsem ji vyhodnotit dřív, než ze mě všechny emoce vyprchají...
Takže... jdeme na to! :D

ANOTACE: Propadli sjte zcela Upířm deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Stefanvi deníky odhalují zemnou minulost dvou znepřátelených bratrů, kterří se marně snaží utéct děsivému osudu. Uběhlo dvacet let a Stefan se přestěhoval do Anglie. Jeho poklidný život na statku na venkově přeruší zprávy o vraždách v Londýně. Pachatelem je podle novinářů Jack Rozparovač, ale Stefan si je jistý, že jde o dílo upírů. Rozhodne se vraha vypátrat a zabránit dalším zločinům. Stefanovi i Damonovi hrozí nebezpečí, znovu je dostihla minulost...

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie