.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Duben 2013

Siréna

18. dubna 2013 v 22:54 | Lucienne |  _NÁPADY_


Ahojky, chtěla bych vám předvést svůj další nápad. :)
Příběh na motivy staré dobré Mořské panny od pohádkového kouzelníka H. CH. Andersona, ovšem s mnohem menší dávkou pestrého veselého podmořského světa a naopak pořádnou porcí intrik, podvodů, magie a lásky, která může být někdy mnohem zrádnější, než samotná kouzla...
Žánr: fantasy, romance
Typ povídky: kapitolová

Wanna be? :)

17. dubna 2013 v 0:13 | Lucienne |  OSTATNÍWanna be?

Wanna be among my affs? :)
Pod křídly Strážného anděla - 17. kapitola - Will, part I.

12. dubna 2013 v 9:00 | Lucienne |  POD KŘÍDLY STRÁŽNÉHO ANDĚLA (kapitolová)

Tak se hlásím s další kapitolkou, tentokrát zase z Willova pohledu. Přeneseme se teď o jeden měsíc dál... Jak to asi na úřadě Strážců za těch třicet dní probíhalo a co se děje mezi Willem a Lilly? A co hádka Willa a Annie?
Za komentáře budu vděčná. :)
Příjemné počtení přeje Lucienne :)

Strážci duší

11. dubna 2013 v 23:22 | Lucienne |  BÁSNĚ
Ahoj, děcka! :)
Zase se tady po dlouhé sobě hlásím. Vím, dlouho jsem se neozvala, ale abych řekla pravdu, byla jsem poslední dobou celkem nepoužitelná. Moc jsem toho nevytvořila, opustila mě múza. Teď je snad ale zpátky. :) Doufám. A pokud ne, rozhodně mi ta troška, která mi zbyla, vystačila na to, abych dopsala tuhle básničku, která už se mi tak půl roku netknutá a nedokončená válela v počítači. Už jsem nevěřila, že se mi ji povede dopsat, ale... stalo se. :D Vím, není to sice žádný zázrak, ale i snaha se cení, ne? :DDD


Vytvořeno: prosinec 2012 - únor 2013

Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie