Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Svět knih

16. února 2013 v 19:28 | Lucienne
Čauky, děcka! :D
Rozhodla jsem se trochu zprovoznit rubriku SVĚT KNIH, aby nezůstala moc dlouho pozadu. :)

Takže vítejte ve světě plném příběhu, dobrodružsvích, vztahů a bojů dobra se zlem!
Co tu najdete? Knížky, knížky, knížky. :D
Postupně budu přidávat hodnocení knih, informace o nich, novinky o oblíbených sériích (pokud se ke mně ovšem dostanou :D) a také něco málo o jejich autorech.

Už dopředu říkám, že hodnocení, které vám poskytnu, nebude nic odborného. Bude to čistě lajcky psaný můj osobní názor, a musím vás upozornit, že je hodně ovlivněn mojí slabostí pro upíry. :D

A pokud se někomu nebude chtít číst ty moje plky, stačí zkouknout hvězdičkové hodnocení, které bude u každé ohodnocené knihy: :)
(5 hvězd max.)

Jako první knižní série je na řadě můj zamilovaný Harry Potter. Myslím, že už zítra by mohlo vyjít hodnocení celé série, a pak budou postupně přibývat jednotlivé díly.

Knihy jsou lidem tím, čím jsou perutě ptákům.

(John Ruskin)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Awi Awi | Web | 16. února 2013 v 19:41 | Reagovat

:) taky miluju upíry a HP :) máš pěkný blog;)

2 Lucienne Lucienne | E-mail | Web | 16. února 2013 v 19:45 | Reagovat

[1]: Děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie