.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Nápady

18. února 2013 v 10:00 | Lucienne |  _NÁPADY_
Určitě taky znáte ten pocit, když vaši mysl při pohledu na nějakou věc hned zavalí hromada námětů na povídky a vy jich pak máte plnou hlavu a musíte o nich pořád přemýšlet. I já jsem takové období nejednou zažila a vykoledovala si díky němu několik nevraživých pohledů od učitelů, protože jsem byla o hodinu duchem nepřítomná a přemýšlela jsem o svých světech, do kterých mi nikdy nemůže nikdo vpadnout. :)
Nápadů na povídky mám plno, ale některé už jsem z půli zapomněla a jiné se mi nazdají přiliš dobré na zveřejnění, takže vám sem dávám pouzeněkteré z nich. Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o své názory na ně a kdo ví? Třeba se tu jednou objeví. :) A nebo je taky radši zakopu někam hluboko pod zem, kde nemůžou způsobit žádnou škodu. :D Záleží jen na vás. :)

Někdy přemýšlím o tom, jak vlastně taková povídka vzniká. Nikdy jsem si nedokázala vzpomenout přesně na ten okamžik, kdy mě příběh napadl a hlavně jak mě napadl. Jednou jeden moudrý člověk řekl : "Písničky poletují vesmírem a ti, co je píší, je jen chytají. Stačí mít mysl otevřenou." Podle mě je to stejné i s příběhy. Inspirace chodí odevšud a když zrovna máme otevřené srdce a mysl, prostě příběh zachytíme a to už je vystaráno - semínko se uchytilo. :D
Nevím, jak vy ostatní, ale já věřím tomu, že "Nic na světě se neděje bez příčiny," a tudíž podle mě není jen tak tenhle blog a moje, a případně i vaše, tvoření a psaní. Myslete si o mě co chcete, ale já tomu zkrátka věřím. Protože "Když máš víru, můžeš být šťastný. A když máš k tomu i naději, máš vše..."
:) :) :)

Ale dost kecům. :) Tenhle článek píšu hlavně proto, že jsem vás chtěla upozornit na podrubriku NÁPADY, která se skrývá v rubrice POVÍDKY. Chtěla bych tam začít přidávat své nápady na povídky a lehké nastínění jejich děje. Byla bych ráda, kdybyste mi nechali komentář, jak je vidíte, jetsli by to mohlo někoho zaujmout a jestli má vůbec cenu je sepisovat. Byla bych vám za to hrozně vděčná. :)

Pokud by měl opravdu někdo náááhodou zájem, tak myslím, že do zítra jsem schopná přidat sem první svůj nápad. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie