Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Jediná třpytivá kapka krve v nekonečném moři chaosu... Upíři jsou tady!

21. ledna 2013 v 21:04 | Lucienne |  Mimo mísu

Taky máte poslední dobou pocit, že se svět zbláznil? Že se odněkud přiřítilo tornádo, které ve chvilce rozházelo všechno, co jste si poslední půlrok pečlivě srovnávali do vyrovnaných komínků? Ano? Vítejte v mém světě!
Naštěstí se ale po dlouhém, předlouhém měsíci čekání vrátila má droga, která mě vždy držela nad hladinou. Vynořila se z moře zmatku a nabídla mi pomocnou ruku. Pomohla mému světu nabít zase normálních rozměrů, ve kterých na mě za každým rohem nečeká jen nepříjemná stresující realita, ale také kouteček nadpřirozena a pobláznění, kam se můžu schovat než se ta lavina povinností odvalí. Už víte, co to je?

UPÍŘI SE VRÁTILI!!!
:D:D:D


Je tady pololetí. Doba, kdy učitelé šílí, že nemají známky, a veškeré písemky cpou do jednoho jediného týdne. (Někdy mě napadá, jestli se na nás potají nedomlouvají ve sborovně :D) Doba, kdy celé noci trávíme nad učebnicemi a ráno vypadáme ve škole jako chodící mrtvoly s pytli pod očima z nedostatku spánku. Doba, kdy musíme brzy vstávat jen proto, abychom ve škole ve všech písemkách vyplnili jen jednu jedinou kolonku, a to kolonku na jméno, a zbytek listu nechali prázdný, protože jsme byli buď příliš unavení, líní nebo zničení na to, abychom si dokázai přes noc něco nacpat do hlavy. Doba, kdy se kofein stává nejlepším přítelem a lijeme ho do sebe po litrech. Doba, kdy pokazíme všechno, co jen se ještě pokazit dá.
Pololetí. Doba, kterou všichni ze srdce milujeme.
Já, jakožto studentka prvního ročníku na nejmenovaném gymnáziu už toho mám dost. Začínám nenávidět zvuk svého budíku ještě víc, než kdy jindy, pokud je to ještě vůbec možné, protože slyšet to otravné pípání po pouhých čtyřech až pěti hodinách spánku není vážně žádný med. Někdy uvažuju, jestli se vůbec dožiju čtvrtka, kdy máme konečně stop-stav. :)

V této nepříjemné době plné planých nadějí, bezesných nocí a následovné otupěnosti a neschopnosti donutit svůj mozek dostat ze sebe něco víc než jen tupé "Ehm..." však zaplál jeden zářivý oheň, který prosvětlit tu nekonečnou změť písmenek a vět pojednávajících o všemožných buržoazních revolucích, fotosyntézách, atomových jádrech, soustavách nerovnic, dynamice a bůhví, o čem ještě. A ten oheň má ostré špičaté zuby a sexy kluky na scéně. :D

UPÍŘÍ DENÍKY!!! :D ♥

Nevím, jestli se mezi vámi najde ještě jeden takový blázen jako jsem já, který by nejedl ani nespal, jen aby viděl další díl (:D), ale pokud ano, určitě mi dáte za pravdu, že pátek 18. ledna 2013 byl nejlepší den za poslední půlrok. (Nepočítám-li Vánoce, kdy jsem dostala knížky TVD 1-8. díl, TSD 4.díl a naprosto boží TVD kalendář, takže jsem byla šťastná jak blecha v kožiše. :D Právě mě tu ze stěny pozoruje zadumaným pohledem Stefan a ačkoli jsem Delena tým, musím říct, že mu to na něm setsakramentsky sekne. :D) Vážně jsem měla pocit, že to ten pátek v tý škole už nevydržím a normálně zdrhnu v polovině hodiny chemie (které stejně ani za mák nerozumím, tak by to vyšlo na stejno :D) a poletím zkouknout 4x10. :D
Útěk se nezdařil. :( Holt jsem musela vydžet to napětí až do dvou. Jakmile jsem ale dorazila domů, odhodila jsem tašku stranou (a bylo by mi jedno, na co dopadla, a co svou vahou minimálně deseti kil rozbila :D), a vrhla jsem se k počítači jak vosa na med.
(+spoiler+)
Z posledního dílu mám velice rozpruplné pocity. Nevím sice, jak vy, ale já mám z toho citového vypětí mezi nimi v hlavě pořádný guláš. Ačkoli jsem jednoznačně na Damonově straně, je mi Stefana šíleně líto. Připadám si jak hadr na kalcku, který létá z jedné strany na druhou a neví co chce. Stefan si totiž podle mě tohle nezasloužil (i když je pravda, že za to, jak se choval v prvních dvou řadách, by si zasložil ledacos. :D). Myslela jsem, že Rebeku na místě nakopu, protože těmi svými otázkami mě vážně dováděla k šílenství. Já to holt všechno strašně prožívám. :D
Ale, lidičky - DELENA!!! Ani nevíte, jakou z toho mám radost. :D Tetelila jsem se před monitorem blahem, když Elena Damonovi volala. Ačkoli mi povětšinou leze Elena svým ukňouraným chováním šíleně na nervy, v pátek jsem z něj měla neskutečnou radost. DELENA FOREVER! :D:D:D:D

Svou týdenní dávku drogy jsem si už vybrala a teď musím do pátku čekat další týden. Moment, ode dneška už to vlastně jsou jen čtyři dny! (Které budou až neskutečně dlouhé... :(). Trpělivost holt růže přináší. (Jak já nesnáším tohle moudro!)


The Vampire Diaries, season 4:

Delena! :D ♥
 
 Ale abych neošidila fanoušky Steleny :) 


 

 
 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Meggie Meggie | Web | 22. ledna 2013 v 15:59 | Reagovat

Úžasnej článek!:) nemůžu se dočkat dalšího dílu:)

2 Lucienne Lucienne | E-mail | Web | 22. ledna 2013 v 18:54 | Reagovat

[1]: Tak to jsme dvě :-P Už mě to normálně straší i ve spaní :-D  8-O

3 Meggie Meggie | Web | 22. ledna 2013 v 21:34 | Reagovat

[2]: Vždyť už dávno jsme v tom dvě:DDDD

4 Lucienne Lucienne | E-mail | Web | 22. ledna 2013 v 22:23 | Reagovat

[3]: Dyť já vim :-D

5 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 23. ledna 2013 v 14:37 | Reagovat

Umírám touhami :'DDDD po dalších dílech. Jinak hlasuji pro Delena, mmchdm ještě kopu za Klaroline a Stefrine.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie