Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Co je to DRABBLE?

12. ledna 2013 v 17:31 | Lucienne |  DRABBLY
Co je to drabble?
Drabble je literární útvar, který vyžaduje po svých pisatelých extrémní stručnost. Jeho délka je vymezena přesně 100 slovy - nesmí mít ani o slovo víc, ani méně. Kromě drabblu existuje i double drabble, který má 200 slov, a triple drabble o 300 slvoech.
Často bývají pořádané drabblové soutěže, na kterých se prověřuje autorova schopnost vyjádřit myšlenku pouze velice omezeným počtem slov.
Drabble je také čato psané podle předlohy, přičemž se vybere několik slov, které autor musí ve své práci použít v přesném znění. Já ovšem píši bez zadání. :)
Už máme jasno? :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie