.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Co je to DRABBLE?

12. ledna 2013 v 17:31 | Lucienne |  DRABBLY
Co je to drabble?
Drabble je literární útvar, který vyžaduje po svých pisatelých extrémní stručnost. Jeho délka je vymezena přesně 100 slovy - nesmí mít ani o slovo víc, ani méně. Kromě drabblu existuje i double drabble, který má 200 slov, a triple drabble o 300 slvoech.
Často bývají pořádané drabblové soutěže, na kterých se prověřuje autorova schopnost vyjádřit myšlenku pouze velice omezeným počtem slov.
Drabble je také čato psané podle předlohy, přičemž se vybere několik slov, které autor musí ve své práci použít v přesném znění. Já ovšem píši bez zadání. :)
Už máme jasno? :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie