.
Ahoj! Zdraví vás (snad stále ještě malá) v inkoustu utopená básnířka s rukama poškrábanýma od trní, náplň jejího pera napěchovaná růžemi. Nenapravitelná idealistka, jež hledá ideály i tam, kde už jí je déšť dávno smyl z očí.
Tohle místo je skladiště mých nálad, citů a myšlenek, které presentuji prostřednictvím svých dílek.
Jsem amatérský autor, který by se rád dál rozvíjel, proto budu vděčná, pokud se rozhodnete mi tu nechat nějaký upřímný komentář. :)

Mějte všichni krásný den!
Vaše Lucienne. :)


Co je to?

12. ledna 2013 v 17:41 | Lucienne |  DRABBLY

Tohle je můj první drabble. Sto slov na zamyšlení...
Lidé ve vší té lakomosti někdy zapomínají, jak moc ubližují svému jablku...

Co je to?
Kulaté jak jablko, umírající, strádající. Zašedlé jak bojiště po bitvě, poseté rudými skvrnami. Obklopené smrtícími výpary přivolávajícími hmyz, jenž přináší zkázu. Napadené nebezpečným virem, ničícím jeho bývalou krásu. Nesčetněkrát skrz na skrz provrtané tunely chamtivých červů, kteří nikdy nebudou mít dost jeho sladké dužiny. Jablko, jemuž pomalu dochází dech.
Co je to?
Je to Země. Svět, jehož zeleň usychá a pocákaná krví po lidských bitvách strádá. Napaden virem technologií, šířících kolem oblak smrtícího kouře. Provrtaný mnoha tunely, lidmi z chamtivosti vytvořenými pomocí vrtáků, aby se mohli kochat z vytěžených peněz. Svět, kterému pomalu dochází dech. Náš svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, uveďte k němu autora a zdroj!
Děkuji. :)

Design by Meggie