Ahojky, zdraví vás věčný malý pisálek a snílek. :)
Tohle místo se stalo skladištěm mých nálad, myšlenek a pocitů, které presentuji ve svých dílkách. Jsem amatérský autor, který se stále rozvíjí, tak bych byla moc ráda, kdybyste mi v tom trošku pomohli prostřednicvím komentářů. Případná kritika mi nevadí, cením si upřímnosti.
Mějte krásný den!
vaše Lucienne :)


Co je to?

12. ledna 2013 v 17:41 | Lucienne |  DRABBLY

Tohle je můj první drabble. Sto slov na zamyšlení...
Lidé ve vší té lakomosti někdy zapomínají, jak moc ubližují svému jablku...

Co je to?
Kulaté jak jablko, umírající, strádající. Zašedlé jak bojiště po bitvě, poseté rudými skvrnami. Obklopené smrtícími výpary přivolávajícími hmyz, jenž přináší zkázu. Napadené nebezpečným virem, ničícím jeho bývalou krásu. Nesčetněkrát skrz na skrz provrtané tunely chamtivých červů, kteří nikdy nebudou mít dost jeho sladké dužiny. Jablko, jemuž pomalu dochází dech.
Co je to?
Je to Země. Svět, jehož zeleň usychá a pocákaná krví po lidských bitvách strádá. Napaden virem technologií, šířících kolem oblak smrtícího kouře. Provrtaný mnoha tunely, lidmi z chamtivosti vytvořenými pomocí vrtáků, aby se mohli kochat z vytěžených peněz. Svět, kterému pomalu dochází dech. Náš svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Líbí se ti moje tvorba? Pokud ano, byla bych moc ráda, kdyby sis na svůj blog dal/a mou klikačku. Na světě by hned bylo o jednoho potěšeného pisálka-maniaka víc. :D................................
......................................


Zákaz kopírování!Všchny články na tomto blogu (kromě označených v ýjimek) jsou má vlastní tvorba! Pokud byste náhodou měli zájem uvést některý z mých článků na svých stránkách, musím o tom zaprvé vědět, a za druhé k němu uveďte autora a zdroj!


Pokud někdo poruší tato pravidla a já někde objevím svou tvorbu bez mého jména (respektive přezdívky), budu to řešit dál.

Design by Meggie